Walkower za mecz z Jasieniem - TRAMPKARZ.

Walkower za mecz z Jasieniem. Chociaż pojechaliśmy tam pro forma bo drużyna z Jasienia od samego początku zbiera ostre baty od każdej z drużyn to niestety pomimo pozytywnego rezultatu końcowego (1:8) nie dopisaliśmy cennych 3 punktów. To za sprawą rzetelnego sprawdzenia naszych zawodników po meczu przez koordynatorów z Jasienia.

Choć do tej pory nie spotkaliśmy się z taką sytuacją w lidze bo liczy się dobro zawodników a nie zdobywanie punktów przez sprawdzenie dowodów tożsamości to jednak wina leży po naszej stronie bo sześciu z nas tych dokumentów nie posiadało. Zadaję sobie pytanie po co extranet i rejestrowanie zawodników jak potem takie sytuacje mają miejsce?

Cóż kara dla nas oczywista zabranie wyniku i 3 punktów przez LZPN. Wyciągamy wnioski i walczymy do końca!! Sytuacji bramkowych nie ma co opisywać bo i tak do niczego to nie prowadzi. Żal chłopców, którym wpaja się grę w piłkę nożną wg ściśle określonych zasad, oni pracują na wysokim poziomie z myślą o przełożeniu na grę założeń treningowych a na koniec wygrywają, ale punkty nie trafiają na konto bo koordynator drużyny z Jasienia sprawdza dowody tożsamości a ich niestety w paru przypadkach nam brakuje. Uczymy się na błędach wciąż robiąc swoje!!